Sıkça Sorulan Sorular

Anket
Anketlere katılımı takip etmek
Anketlerimiz başladıktan kısa bir süre sonra, yoğun ilgiden dolayı katılım sayısına hemen ulaşabilmektedir. Uygulamaya giriş yaparak Katılabileceğim Anketler bölümünden anketlerinizi kontrol edebilirsiniz. Anketleri yakından takip etmek için uygulamamızın bildirimlerini açık tutmanızı öneririniz.
Üye Bilgilerine Göre Anket Gönderilmesi
Anketleri bilgilerinize uygun olacak şekilde gönderiyoruz. Bilgilerinize uygun anket olduğunda otomatik olarak üyelik hesabınıza anket tanımlanır. Bizden gelen epostaları sorunsuz alabilmek için eposta adresimizi, adres defterine kaydetmenizi tavsiye ederiz. Aksi takdirde eposta servis sağlayıcılarının uygulamakta olduğu filtreleme yanlışlıkları nedeni ile, epostalarımız Spam/Gereksiz/Junk klasörüne gidebilmektedir.
Anketlerin Gelme Sıklığı
Anketlere katılacak kişiler belirlenirken eğitim durumundan aile bilgilerine, yaşadığı şehirden gelir bilgilerine kadar birçok farklı konuda kriterler bulunmaktadır. Her anketin kriterleri farklı olmaktadır. Bu nedenle bir ankete katılabilirken diğerine katılamayabilirsiniz.
Anketlerden Kazancım
Ankete göre kazanılabilecek Puan miktarı değişmektedir.
Anketlere Katılım Süresi
Gönderilen anketlere son katılım tarihi, ankete katılım sayfasında belirtilmektedir. Toplam katılımcı sayısına ulaşıldığı takdirde anket, son katılım tarihinden önce sonlandırılabilmektedir. Ankete ne kadar erken katılırsanız o kadar fazla puan kazanırsınız.
Kişisel Bilgileriniz
Bilgilerin Değiştirilememesi
İsim, doğum tarihi gibi kişisel bilgiler değişmediği için bir defa ve doğru şekilde girilmesi zorunludur. Yazım hatası gibi nedenlerden dolayı yanlış girilmesi durumunda bizimle iletişime geçerek düzeltme talep edebilirsiniz. Yanlış bilgi içeren profillerin kazanmış olduğu puanlar iptal edilebilir.
Bilgilerimin Gizliliği
Üyelerimizin kişisel bilgileri (isim, telefon gibi) gizli tutulmaktadır. Kişisel bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılmaz. 3. şahısların, üyeleri kişisel olarak belirleyebilmeleri mümkün değildir. Yalnızca demografik (yaş, cinsiyet gibi) bilgiler istatistiki bilgiler verme amaçlı olarak toplu raporlanır. Yalnızca anonim ve genel bilgiler verilir.
Cep Telefon No Güncellenmesi
Siteye giriş yaptıktan sonra İletişim Bilgilerim menüsünden telefonunuzu güncelleyebilirsiniz. Değiştir butonuna bastıktan sonra, ardından Güncelle butonuna bastığında bilgilerinizi güncelleyebileceğin sayfayı görebilirsiniz. Yeni numaranıza aktivasyon kodu gönderilecektir.  Telefon numaranı güncellemek için Türkiye’de kayıtlı olması ve işlemler sırasında ülke sınırları içerisinde olman gerekmektedir. Farklı bir ülkeye kayıtlı telefon numaralarına ve yurtdışındayken (roaming) SMS ulaşmamaktadır.
Kişisel Bilgilerin Güvenliği
Kişisel bilgileriniz (TC kimlik no, İsim, Soyisim) ve iletişim bilgilerin (Eposta ve Telefon) ileri yöntemler ile şifrelenerek saklanmaktadır. Bu bilgiler kesinlikle şirketimiz dışındaki şahıs veya kurumlarla paylaşılmamaktadır. Şirketimiz içerisinde bilgilerinize erişim yetkisi olan kişiler özel izne tabidir.
Kişisel Bilgilerim Neden Gerekiyor?
Anket sonuçlarının doğru olması kritik önem taşımaktadır. Kimliği doğrulanmış kişilerle yaptığımız araştırmalarda aldığımız sonuçlar daha faydalı olmaktadır. Bu nedenle anket için belirtilen Puan miktarını tam kazanabilmek ve Puan kullanabilmek için üyelik bilgilerine TC kimlik numaranız dahil kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde gerçek bir kullanıcı ve tek bir hesabın olduğunu garanti edebiliyoruz.
Puan ve Kullanımı
Puan ve Kullanımı
Eşzamanlı platformunda katıldığınız anketler sonucunda puanlar elde edersiniz. Her ankete katılım sonucunda o ankete ilişkin belirlenmiş miktarda Puan kazanılır. Bu Puanlar hesabınızda birikir. Belli bir miktar Puan olduğunda, bu puanları karşılığına denk gelen TL (Türk Lirası) miktarına çevirerek kendine ait banka hesabına aktarabilir, hediye çeki alabilir veya bağış yapabilirsiniz. Puan değişimi hesaplaması: 50 Puan karşılığı 5 TL olarak belirlenmiştir. Örneğin hesabında 500 Puan varsa bu 50 TL’ye karşılık gelmektedir.
Puan Kazanma Seçenekleri
Anketlere katılarak puan kazanabilirsiniz. Ayrıca sosyal statü formunu tamamlayarak ve kampanyalara katılarak puan kazanabilirsiniz.
Puan Kullanımda İşlem ücreti
Banka hesabına yapılacak para aktarım isteğinde işlem ücreti, talep ettiğiniz miktar üzerinden kesilmektedir. Detaylı ve güncel bilgiyi siteye giriş yaptıktan sonra Puan Kullan sayfasında yazan koşullarda bulabilirsiniz.
Puan ödeme süresi
Puan kullanım isteği yaptığınızda, işlemin gerçekleşmesi ortalama 7 iş günü almaktadır. Bu süre mümkün olduğunca kısa tutulmaya çalışılmaktadır.
Kazanç Kullanım Kuralları
Kişisel bilgilerini doğru girmeyenlere, spam yapanlara, başkaları adına üye olarak anketlere katılanlara ve benzeri konularda üye kurallarına aykırı hareket edenlere ödemeleri yapılmaz.  Uygulamayı kurallara uygun kullandığınızda ödemeniz yapılır.
Üyelik
Üyelik Aktivasyon İşlemleri
Üyelik formunun doldurduktan sonra cep telefonunuza gelecek olan aktivasyon kodunu ilgili alana girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.
SMS Kodunun Ulaşmaması
Telefonunuzun açık ve ulaşılabilir durumda olduğunu kontrol etmelisiniz. 5dk içinde SMS gelmezse operatörle olası bağlantı sorunlarını çözmek için telefonunuzu kapatıp açmanı tavsiye ederiz.  Uzun süre geçmesine rağmen SMS ulaşmamış ise lütfen bizimle sitemizdeki İletişim Formundan iletişime geçiniz. Bizimle iletişime geçerken kontrol edebilmemiz için lütfen cep telefon numaranızı yazmayı unutmayınız.
Eposta Adresinin Kayıt Sırasında Yanlış Girilmesi
Kayıt olurken yazdığınız telefon numarasını İletişim Formu üzerinden bize iletirseniz yardımcı olabiliriz.
Cep Telefonumu Yanlış Girdim
İletişim Formu üzerinden bize iletirseniz yardımcı olabiliriz.
Üye Olmak İstiyorum
Facebook veya Instagram ile siteye anında giriş yapabilirsiniz.  İstersen sağ üst köşedeki Üye Ol butonuna tıklayarak belirtilen adımları takip edebilirsin.
mobil uygulama testleri